קוסמטיקה image
במונח הסימבולי של המילה - קישוט וסידור.
תפקיד הקוסמטיקאית רב ממדי. כלומר, זרועות רבות לקוסמטיקה וכל קוסמטיקאית בוחרת ומתמקצעת בתחומים הרלוונטיים לה ולמכון שלה.

הקוסמטיקה עוסקת: טיפול שוטף בעור, בתחזוקה שוטפת ואחזקה מונעת, דואגת לבריאותו ויופיו של העור, מביאה מענה טוב לצרכים הנדרשים בסוגי עור ומצבי עור קיימים ובהדרכה נכונה והכוונה למתן שירות נוסף בעת הצורך וכ"ו.

קוסמטיקה אסתטית מתקדמת מהי?
הקוסמטיקה הינה תחום המתפתח כל הזמן ותופס תאוצה רבה בשנים האחרונות. דברים שהתגלו ושמשו ברפואה גלשו והתחדדו לתחום הקוסמטי.
לדוגמא: רטין A שהוא התכשיר הראשון שפוּתח כתרופה לאקנה והיום החומר משמש כרכיב (בנגזרותיו) גם בתכשירים להצערת העור ולתיקון נזקי שמש.
קוסמטיקה אסתטית מתקדמת מביאה לידיעת הציבור שהידע, הניסיון האנמנזה והטיפול הנבחר אותו בוחרת הקוסמטיקאית בעזרת התכשירים, מכשירים ועוד העומדים לרשותה, מתוך עולם מחקר בריאות העור והרפואה, ייערכו במסגרת המותרת לה.

המגוון הרחב וההתפתחויות התכופות מחייב את הקוסמטיקאית לשמור על ערנות, ללמוד כל הזמן ולהקפיד על השתלמויות.

הטיפולים במכון:
>> טיפול הכרות והדרכה לילדים ונוער- בטיפול זה נערכת היכרות ראשונית בין הקוסמטיקאית לילד/ה ו/או נער/ה בנוכחות מלווה בוגר. במפגש זה הקוסמטיקאית מאבחנת את מצב העור ועל פי הדיאגנוזה נערכת הדרכה וניתנים כלים נכונים להמשך הדרך על מנת לשפר את מצב העור, במידת הצורך, והענקת ידע לשימור ומניעת נזקים לעור– מומלץ ביותר.
* בהתאם למסורת המכון שלי מפגש ההתייעצות הראשוני ניתן מתנה.

>> טיפול הכרות ראשוני- טיפול הכרות ראשוני בוחן את סוג העור, מצב העור ומכאן המלצה על טיפול במכון והדרכה להמשך הטיפול בבית. טיפול זה כולל ניקוי ראשוני, הנשלת תאי עור (פילינג) סידור ועיצוב גבות, צביעת גבות וריסים , שעווה ועוד..
* טיפול זה מהווה בסיס לכל מגוון הטיפולים במכון.

>> טיפול יופי - לכל אירוע או מטרה. מטרת טיפול זה לתת לעור יופי, זוהר וגמישות כהכנה לאירוע חשוב כמו: חתונה, בר-/ת מצווה או סתם כי בא לי לפנק את עצמי.

>> טיפול פנים מיוחדים, פיגמנטציה ו-Anti Aging- טיפולים מתקדמים הנובעים כהמשך ישיר למחקרים שהולכים ומתפתחים בתחום העור, גרונטולוגיה (חקר הזקנה) וכ"ו. המחקרים מפתחים כל העת פתרונות טובים יותר לשיפור הטיפול והשימור. במסגרת הטיפולים נעשה שימוש בתכשירים בעלי אפקטיביות גבוהה יותר ויעילה וכן שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו: תאורת לד US דרמה פן, גלווני ועוד.


מה אתם מרוויחים
שמירה על בריאות ואיכות העור, שיפור זרימת דם, שיפור כושר הספיגה של העור, מעלה את רמת הלחות בעור, הבהרת העור, הנשלה של תאי העור מתים בעזרת פילינגים מותאמים, שיפור גמישות ואלסטיות העור, הצערת העור, העור מקבל נפח ומעדן קמטים וקמטוטים. הטיפול מחולל עבודה של העור מהחוץ פנימה ומהפנים החוצה.

ניתן לשלב טיפולים מיוחדים לפני ואחרי ניתוחים ו/או טיפול תרופתי כמו ראקוטן.
הטיפולים מיועדים לנשים וגברים כאחד.


טיפולי פנים לאקנה – חזזית מצויה

להלן 4 תופעות עיקריות לאקנה:
>> יצירת חלב מוגברת.
>> כמות גדולה של חיידקי אקנה.
>> התקרנות יתר על המידה בחלק העליון של דופן זקיק השערה.
>> עליה בכמות החומצות השומניות החופשיות.
אקנה היום הוא כבר מזמן לא נחלתם של המתבגרים הצעירים בלבד, תופעת האקנה מלווה גם אוכלוסיה בוגרת יותר ויש לתת לזה חשיבות ומענה גם בעת הטיפול הנדרש.

להלן מספר פרמטרים שיכולים להקל ולעזור למגר את התופעה:
טיפולי מכון.
טיפול שוטף בבית והתאמת תכשירים נכונים בהתאם למצב העור ומעקב.
כאשר המצב מחייב טיפול תרופתי ניתנת התאמת טיפולים ותכשירים מיוחדים לטיפול ביתי.


טיפול פנים לאקנה

מיוחד טיפול עד הבית ו/או המוסד
ניתנים טיפולים מיוחדים לאנשים בעלי מגבלות יציאה מהבית או קושי אחר המונע מהם להגיע למכון
בכל תחומי הקוסמטיקה האסתטיקה והיופי לפנים ולגוף.
כל שעליך לעשות ליצור קשר דרך המייל או טלפונית אשמח לעמוד לשרותך תמיד.

>> הטיפולים מבוצעים על ידי קוסמטיקאית PME.
>> מתקיימת הקפדה על היגיינה ושימוש באביזרים חד פעמיים.
>> ניתנים הדרכה וליווי צעד אחר צעד.
>> התאמת תכשירים לסוג העור ומצב העור.
>> הדרכה לטיפול המשך בבית.
>> יחס אישי ואדיב.
>> שימוש בטכנולוגיות מתקדמות.
>> מגוון טיפולים לכל הגילאים.
>> דיוור תכשירים המותאמים אישית עם שליח עד הבית ו/או בדואר.
* בהתאם למסורת המכון שלי מפגש ההתייעצות הראשוני ניתן מתנה.

מה המיוחד במכון שלי:
קוסמטיקה ואסתטיקה עוסקים בבריאות העור, יופיו והגברת המודעות לכך. תקבלו מענה פרטני, מדויק ואדיב לכל שאלה או סוגיה. ניתנים שרותי טיפולי פנים וגוף על גוניהם הרבים, שילוב טיפולים עם טכנולוגיות מתקדמות וכמובן הדרכה, יעוץ והכוונה להמשך טיפול עצמי בביתי.
הכול תחת קורת גג אחת.
זאת ועוד, הגישה בה אני עובדת מזה כ- 30 שנה הינה גישה הוליסטית ועל-פי הפסיכולוגיה החיובית כאשר גוף ונפש חד הם.
פעילותנו מתבססת על האימרה "נפש בריאה בגוף בריא".כל שירותי המכון ניתנים בבית הלקוח לאנשים עם מוגבלויות תנועה, שמירת הריון ומקרים מיוחדים
האני מאמין שלי :
שמירה על תחזוקת בריאות העור ואיכותו + הרגלי בריאות + גישה/חשיבה חיובית תביא כל אחד ואחת לשיפור איכות החיים בכל מערכות הגוף ומעגלי החיים ותהווה דוגמא אישית לסובבים.נכתב ע"י ורדי קוסמטיקאית מאפרת מדריכה בכירה ללמוד מקצועות בריאות העור והיופי.